درباره شرکت

پرینت ایمیل

خرید دستگاه نوبت دهی،فروش دستگاه نوبت دهی،خرید سیستم نوبت دهی،فروش سیستم نوبت دهی


جهت معرفی شرکت داده آوران به اطلاع می رسانیم، این شرکت در خصوص طراحی و پیاده سازی سیستم های نوبت دهی ، با توجه به تجربه شرکت در زمینه شبکه و IT ،توانسته با استفاده از طرح های وایرلسی ،سیستم نوبت دهی پیاده سازی نماید که زمان راه اندازی سیستم نوبت دهی را به کمتر از 24 ساعت برساند و نیاز به کابل کشی و هزینه های بالای کابل کشی نباشد.

با توجه به موانع کابل کشی بویژه در مراکز پر ازدحام, عملا کابل کشی در ساعات کاری امکان پذیر نمی باشد و این خود موجب تاخیر در زمان راه اندازی سیستم می گردد و مهمتر از همه موارد ذکر شده ,اشکال در سیستم های کابلی بیشتر میباشد و این خود موجب تاخیر در زمان راه اندازی سیستم می گردد.از دیگر مزایای عمده سیستم نوبت دهی داده آوران ،مستقل کردن فراخوانهای سخت افزاری از تولید خود شرکت می باشد این در حالی است که دیگر شرکت های نوبت دهی , فراخوانهای سخت افزاری را منحصر به شرکت خود می کنند و شما ملزم به تهیه فراخوانها از همان شرکت می باشید.

هدف اصلی شرکت

هدف اصلی شرکت داده آوران طب ،پیاده سازی سیستم نوبت دهی جامع است که باعث پاسخگویی سریع و آسان به مراجعه کنندگان و کاهش تردد و شلوغی در مرکز درمانی شود.

از آنجایی که فعالیت شرکت های گوناگون در زمینه سیستمهای نوبت دهی به صورت تک بعدی بوده ،بنابراین تنها نیازهای نوبت دهی را در قالب یک سیستم بانکی رفع می کند و قادر به پوشش نیازهای چند جانبه ی مراکز بزرگتر همچون بیمارستانها و سازمان های بزرگ نمی باشد. از این رو بر آن شدیم تا با تشکیل تیمی مجرب از متخصصین مدارک پزشکی,برنامه نویسان و متخصصین برق ,سیستمی جامع که به صورت همه جانبه نیازهای بیمارستانی را رفع نماید پیاده سازی نماییم.

محصولات و خدمات

·        + سیستم نوبت دهی بیمارستانی و درمانگاهی

·        + سیستم نوبت دهی بانکی , سازمانی و اداری

·        + سیستم نوبت دهی تلفن گویا

·        + سیستم نوبت دهی پیامکی(SMS)

·        + سیستم نوبت دهی اینترنتی

·        + سیستم نوبت دهی فروشگاهی

·        + سیستم نوبت دهی داروخانه

·        + سیستم تکریم ارباب رجوع

·        + سیستم صندوق صوتی

·        + سیستم مخصوص مراکز تصویربرداری

 

چارت سازمانی

 

22

 

 

سابقه فعالیت

شرکت داده آوران یکی از شرکت‏های فعال در صنعت IT است که با اتکا به دانش متخصصین خود و همکاری با شرکت‏های معتبر داخلی و خارجی توانسته است مجموعه‏ای هماهنگ و منسجم ایجاد نماید که توانایی ارائه خدمات و تولید دانش و راهبری فناوری اطلاعات را درمراتب مختلف داشته باشد. ارائه ايده‏هاي نوين و بديع در زمينه‏هاي نرم‏افزار و سخت‏افزار باعث پوشش نياز‏هاي اقشار مختلف جامعه از مصرف‏كننده نهايي تا شركت‏ها و موسسات خصوصي و دولتي شده است. آرمان شرکت  برپایه خدمت رسانی و شکوفایی دانش و تکنولوژی در ایران می‏باشد و حقاً که این نه تنها در شعار، بلکه در عمل نیز به تحقق پیوسته است .

اطلاعات شرکت

 

شركت فنی مهندسی داده آوران

شماره تماس : 4-02144006901
 www.dadehavaran.com
www.dadehavaran.net

Close Panel

Member Login